Jak se dostanete k budově Husova 6

Příjezd z Ostravy

Po příjezdu do Opavy pojedete po vnitřním okruhu města (směr Olomouc); na světelné křižovatce (u tzv. červeného kostela) odbočíte doleva. Ulici Lidická projedete a na jejím konci zahnete doleva na ulici Olomoucká. Na křižovatce před viaduktem odbočíte doleva (ulice Husova, směr VZP). Budovu školy spatříte vlevo před malým parčíkem a budovou VZP.

Příjezd z Olomouce

Po příjezdu do Opavy pojedete stále rovně po ulici Olomoucká. Na křižovatce za viaduktem zahnete doprava (ulice Husova, směr VZP). Žlutou budovu školy spatříte vlevo před malým parčíkem a budovou VZP.

Příjezd z Bruntálu či Krnova

Po příjezdu do Opavy pojedete vnitřním okruhem města stále rovně po ulici Krnovská. Na konci ulice (uvidíte vlevo před sebou obchodní dům BREDA) zahnete na první křižovatce doprava směr Olomouc. Na ulici Olomoucká před viaduktem zahnete doleva (ulice Husova, směr VZP). Budovu školy spatříte vlevo před malým parčíkem a budovou VZP.

Příjezd z Hlučína

Od hypermarketu KAUFLAND pojedete po vnitřním okruhu města (směr Olomouc); na světelné křižovatce (u tzv. červeného kostela) odbočíte doleva – ulice Lidická, kterou projedete, na jejím konci zahnete doleva na ulici Olomoucká. Na křižovatce před viaduktem odbočíte doleva (ulice Husova, směr VZP). Budovu školy spatříte vlevo před malým parčíkem a budovou VZP.

Příjezd z Fulneku

Na křižovatce za benzinovou pumpou BENZINA odbočíte doleva (za mostem) a pojedete pořád rovně. Za čtvrtou křižovatkou uvidíte vpravo malý parčík a budovu VZP, za kterou stojí budova naší školy.

Příjezd vlakem či autobusem

Z vlakové stanice Opava – východní nádraží (centrální stanoviště autobusů) půjdete směrem do města. Na první světelné křižovatce přejdete do horní části parku, jímž projdete kolem žluté budovy Schinzelova domu (vlevo) na další světelnou křižovatku u novinového stánku. Přejdete-li hlavní cestu, vydáte se po ulici Otická, na níž je po pravé straně schodiště. Vystoupáte po schodech a půjdete stále rovně (směr VZP). Za VZP na ulici Husova se nachází budova naší školy.
Z vlakové stanice Opava – západní nádraží sejdete dolů směrem k novinovému stánku, křižovatku přejdete rovně na ulici Husova (směr VZP). Budovu naší školy uvidíte vlevo před malým parčíkem a budovou VZP.