Ve dnech 5.–7. května 2026 se třída 2.A zúčastnila exkurze do Prahy, jejímž cílem bylo poznávání historických, kulturních i moderních zajímavostí hlavního města.
Během prvního dne žáci navštívili historické centrum Prahy a prošli významná místa, jako jsou Betlémská kaple, Václavské náměstí a jeho okolí. Druhý den pokračoval prohlídkou Strahovského kláštera, Lorety, Hradčanského náměstí a Pražského hradu. Součástí programu byla také exkurze na Letišti Václava Havla, kde se žáci seznámili s jeho provozem, a následná návštěva Galerie DOX, která nabídla pohled na současné umění.
Třetí den byl věnován komentované prohlídce Židovského města, během níž žáci navštívili zpřístupněné synagogy a starý židovský hřbitov. Závěr exkurze patřil návštěvě prvorepublikové restaurace Triton.Exkurze se vydařila, žáci viděli mnoho zajímavých míst a odvezli si spoustu nových poznatků i společných zážitků.













Studijní evidence BAKALÁŘI
LMS MOODLE