Naše škola měla tu čest podílet se na zajištění krásné gastronomické akce konané 11. 3. 2022 v Trojhalí Karolina v Ostravě. Galavečer se konal u příležitosti předávání Cen cestovního ruchu Moravskoslezského kraje 2021, udílení cen Český bestseller a dále byl večer určen také pro hosty veletrhu cestovního ruchu Dovolená a Knižního festivalu Ostrava.

Škola se prezentovala bohatou nabídkou studených pokrmů, teplých pokrmů a nechyběly ani moučníky a koláče. Všechny výrobky připravili zaměstnanci našich stravovacích provozoven, a to ŠJ Alšova, Matiční dům a restaurace Terasa ve spolupráci s učni oboru kuchař a cukrář.

Galavečeru bylo přítomno více než 400 hostů, kterým zajišťovali servis připravovali žáci oboru Hotelnictví 1. až 4. ročníků a rovněž studenti 1. ročníku VOŠ oboru ŘHP.

Celá akce přispěla nejen k významné propagaci naší školy, ale také obohatila naše žáky o cenné  zkušenosti při realizaci této cateringové události.

Velké poděkování všem, kteří se na akci podíleli.

Zpracovala: Mgr. Dagmar Tomášková