Ve čtvrtek před státním svátkem nás na praxi navštívila naše bývalá žákyně Beata Dudková (Tomanová) ze studia Braids by Bett.

Beat využila nepříznivé doby Covid 19 pro seberealizaci a začala se věnovat sebevzdělávání v tom, co jí nejvíce bavilo, a to pletení copů bez nebo také s kanekalonem.

Své znalosti získávala nejen na Slovensku, ale využívala také on-line vzdělávání, které se v té době velice rozšířilo. Největší zkušenosti jí však dala praxe. Modely jí byla nejdříve vlastní rodina a poté už veřejnost, kdy opravdu největší reklamu dělá osobní zkušenost zákazníků. Dnes je již tak vypracovaná, že může sama školit a předávat své zkušenosti z pletení, ale také z podnikatelského života.

Našim žákům ukázala krásné praktické ukázky pletení copů bez i s kanekalonem. Vysvětlila jim základní rozdíly mezi jednotlivými druhy kanekalonu, druhy uchycení, zakončení a také ozdob do vlasů. Popsala a vysvětlila jim průběh svého podnikání a rozdíl mezi prací kadeřnice a specializací v oboru braiderky. Tím jim otevřela obzory pro další možnosti svého vzdělávání.

Velice děkujeme za její čas a těšíme se na další spolupráci.

Vkládá: Ing. Rusková Markéta – UOV

Od Beat:

Bylo strašně fajn se vrátit zpátky do školy, kde jsem se vyučila. Tentokrát sice ne jako student, ale předat svoje zkušenosti braiderky.

Děkuji moc za tuto možnost vám ukázat svoji práci, snad se brzo uvidíme.