V posilovně The Beast Gym Opava proběhl v první polovině května 2024 už II. ročník TrojBoje SVČ Opava pro střední školy. Soutěžící se snažili dosáhnout co nejlepšího celkového času na třech trenažerech:

– 2 km AirBike,

– 1 km Row (veslo),

– 500 m SkiErg (běžkařský trenažér).

Nominačního závodu se zúčastnilo celkem 19 žáků z dvanácti tříd naší školy, ale jen 15 jich soutěž dokončilo. Do finále se probojovaly naše nejlepší tři dívky: 1. Karolína Ťapušíková (1.CP), 2. Nela Horská (2.KA), 3. Katka Sopúchová (1.KŘ) a nejlepší chlapec: 1. Ondřej Pleban (3.ČV). Další chlapci v pořadí 2. Jakub Pecha (1.PR) a 3. Robin Churavý (2.VP) se do finále svým celkovým časem nedostali.

Ve středu 15. května 2024 se konalo finále, kterého se zúčastnili 4 žáci. Nejlépe si vedla Karolína Ťapušíková, která se z 12 dívek probojovala na 4. místo, na 7. místě byla Nela Horská a Katka Sopúchová skončila na děleném 9. – 10. místě. Z celkového počtu 17 chlapců byl Ondřej Pleban 7. Bylo to velmi krásné umístění, protože mezi 5.-7. soutěžícím byly jen sekundové rozdíly.

Všichni soutěžící, kteří TrojBoj dokončili, si zaslouží poděkování za snahu i bojovnost a reprezentaci naší školy.

Vkládá: Mgr. Jana Brunová